Gratulujeme k významným narozeninám

Schyluje se u Vás doma, mezi přáteli či v práci k oslavě kulatých narozenin? Marně si lámete hlavu nad tím, jak jubilantovi popřát, aby to bylo dost originální, výstižné, třeba i legrační, ale hlavně osobité a trefné? Vaše starosti na naši hlavu! Zde jsme pro Vás připravili několik tipů na veselé narozeninové gratulace k třicetinám, čtyřicetinám, blahopřání pro čerstvé padesátníky, ale i přání k 60. nebo 70. narozeninám.

Blahopřání k nejdůležitějším životním jubileům:

První dospělé narozeniny: 18. narozeniny

Konec sladkého dětství a nezodpovědných lumpáren, ode dneška Ti začínají starosti, povinnosti…. Dělám si srandu, to nejlepší je právě teď před Tebou! Užij si to, krásné narozeniny!

Velká gratulace k prvním dospělým narozeninám osobně, která nikdy nedospěje.

Veselá blahopřání k dvacetinám

A je to tu, první a poslední kulaté narozeniny, které stojí za oslavu. Báječný den plný skvělých překvapení a rok naplněný zábavou a smíchem Ti přeje …

K moudrosti, nadhledu a hluboké vnitřní kráse Ti sice ještě několik let chybí, ale na druhou stranu, dvacet Ti podruhé nebude. Takže všechno nejlepší, mládě!

Originální gratulace ke 30. narozeninám

Nejkrásnější na třicetinách je, že se můžeš na většinu věcí spolehnout. Třeba na to, že od teď už to půjde všechno z kopce.

Tak si to zbilancujeme: když Ti bylo pět, byl jsi dítě, když patnáct, byl jsi jasný puberťák, ve dvaceti jsi byl mladík a dnes jsi oficiálně starý. Tak si to se vši parádou užij, všechno nejlepší!

Blahopřejeme ke čtyřicetinám s humorem

K Tvému dnešnímu jubileu mám pro Tebe jedno přání a jednu milosrdnou lež: krásné narozeniny, hodně lásky, zdraví a štěstí! Ta nejlepší léta máš právě před sebou!

Konečně čtyřicet! Doufám, že Ti tenhle věk přinese hodně radosti, báječných zážitků, úspěchů a lásky! Ze srdce Ti také přeju, aby Tě už definitivně opustily pubertální nápady a akné.

Blahopřejeme k 50. narozeninám

Půl století to trvalo, než z Tebe vyrostl báječný, vtipný, úspěšný, krásný a oblíbený člověk, jakým jsi dnes. Srdečně gratuluju!

Padesátka je krásný věk, tak si s tím přestaň lámat hlavu, teď Tě čekají jiné věci, které Ti začnou dělat vrásky!

Gratulační texty k šedesátinám

Klub šedesátníků dnes získal krásného, moudrého, elegantního člena, všechno nejlepší!

Zdá se Ti šedesátka jako moc velké sousto? Tak si to rozlož! 2x vše nejlepší třicátým narozeninám!

Všechno nejlepší k 70. narozeninám

Ať je Tvůj narozeninový den stejný, jako předcházejících sedmdesát let: plný radosti, krásných momentů, nezapomenutelných chvil, smíchu a lásky!

Nehořekuj na svůj věk, celý zbytek života je ještě před Tebou! Krásné narozeniny!

Krásná přáníčka k osmdesátým narozeninám

Původně jsem Ti chtěl Tvému báječnému jubileu napsat básničku, ale bohužel jsem nenašel žádné slovo, které by se rýmovalo se slovem osmdesát.

Jsem nesmírně šťastný, že znám tak báječného, skvělého a moudrého člověka, kterému je dneska 80!

Krásná nebo Vtipná blahopřání, vhodná ke kulatým narozeninámn najdete zde.