Narozeninové přáníčko pro partnera

Narozeniny vašeho milovaného partnera jsou pochopitelně vždy velkou událostí a důvodem k obavám, aby vše v den D klaplo, aby se líbil dárek, který jste vybrali, ale i aby vaše narozeninová gratulace pro něj/ni nezapadla v kupě originálnějších, vtipnějších a zkrátka lepších přání od přátel a kolegů.

Není proto od věci, důkladně si promyslet, co chcete svému příteli/přítelkyni, manželovi/manželce k narozeninám popřát a jaký styl přání (humorné/netradiční/básnička nebo citát) zvolíte. Ve svém přáníčku můžete partnerovi poděkovat za to, že je, že je vám s ním hezky, za jeho péči, starostlivost… Závěrem vašeho zamilovaného přání k narozeninám může být vyznání lásky.

Dost však bylo teorie, podívejme se blíže na konkrétní ukázky narozeninových blahopřání pro drahé polovičky, kterými můžete značnou část vašeho osobního vinše k narozeninám inspirovat:

Tipy na zamilované blahopřání:

Hvězdy nemají narozeniny…Ty jsi však výjimka. Všechno nejlepší k narozeninám!
> Neboť ty jsi darem mého života, já ti daruji všechnu lásku svého srdce! Krásné narozeniny!
Zamilovat se do Tebe bylo tak snadné, milovat Tě je ještě snazší… Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku!
> Všechno nejlepší má lásko! Každý den děkuji své šťastné hvězdě, že Tě mám a Ty máš mě! Bez Tebe by byla v mém životě jedna velká díra, kterou by nemohl zaplnit nikdo a nic. Děkuji, že jsi!
Ten nejkrásnější narozeninový den a mnoho šťastných let člověku, kterého miluji z celého srdce!
K Tvým narozeninám Ti ze všeho nejvíc přeji pořádný kousek dortu! Proč jen to? Protože s naší láskou přijde už vše ostatní samo!
Důležité osoby a data mám zapsané ve svém diáři, Tebe mám však vyrytou/vyrytého hluboko ve svém srdci! Krásné narozeniny!
Vezmeš-li všechno štěstí světa a vynásobíš stem, pak získáš desetinu lásky, kterou k Tobě chovám! Všechno nejlepší!
Jsi má láska, jsi má duše,
zdraví, štěstí plné nůše!
Ty jsi ta nejsladší čokoláda, co nasytila mou hladovou duši! Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku!
Ze srdce Ti přeji štěstím, radostí a láskou naplněný narozeninový den a celý další nový rok Tvého života!
Co nejkrásnější narozeniny, všechno štěstí, lásku a radost světa člověku, který si to všechno zaslouží!

Další tipy na to, co popřát své drahé polovičce k narozeninám najdete v kategorii originální přání či narozeninové básničky.