Legrační narozeninová přání

Vtipná přání k narozeninám patří k nejoblíbenějšímu typu narozeninových blahopřání vůbec. Není divu- narozeniny jsou šťastná událost a ta si o trochu humoru přímo říká.

Máte už dost suchého narozeninového přání pevného zdraví a nekonečného štěstí a naopak byste rádi popřáli svým přátelům, sourozencům a třeba i (dobře naloženým) rodičům s vtipem, ale nic, co by stálo za to, vás nenapadá?

Inspirujte se některou z níže uvedených ukázek vtipných narozeninových přání, která oslavence potěší a pobaví zároveň:


Tipy na vtipné přání k narozeninám:

Oslav bujaře své narozeniny, protože tak mladým jako jsi dnes už nikdy nebudeš. Ale nepřepínej se, tak starý jsi ještě nebyl! Všechno nejlepší!
K Tvým narozeninám ti dám místo dárku jednu cennou radu: říkej lidem kolem sebe, že jsi o deset let starší, než skutečně jsi, a všichni si budou myslet, jak krásně na svůj věk vypadáš! Krásné narozeniny!
Víš, kdy začne být člověk skutečně starý? Když každý kompliment začíná slovy „Na svůj věk“. Oslav své narozeniny, jak se na tvůj věk patří!
Když pečlivě zvážíš všechny alternativy, poznáš, že být o rok starší je ta lepší varianta. Báječné narozeniny!
Když nad tím tak přemýšlím, jet z kopce je mnohem snazší a zábavnější než na vrchol. Život je jako horská dráha, hodně smíchu při sešupu!
Přeji Ti, abys oslavil své narozeniny stejně, jako když jsi přišel na svět- nahatý a ukřičený. Všechno nejlepší!
Zas o starší, ani o píď moudřejší… žerty stranou: Krásné narozeniny!
Dlouho jsem přemýšlel nad dárkem k tvým narozeninám, než jsem pochopil, že lidé tvého věku nejvíce ocení, když si na ně někdo vzpomene, takže: Všechno nejlepší k narozeninám !
Skutečně starým je člověk ve chvíli, kdy si ze všeho nejvíc přeje, aby si na jeho narozeniny nikdo nevzpomněl… krásnou narozeninovou oslavu a všechno nejlepší v dalším roce života!
Co ti popřát k dnešním narozeninám? Snad ten největší & nejlepší kousek dortu- to ostatní už přijde samo!
Nejvíc frustrující věcí na tom, že se z nás stávají cyničtí starci je, že z toho nemůžeme nikoho obvinit. Krásné narozeniny!
Neboj se stáří, za tvých časů se ještě vyráběly věci, co vydrží! Všechno nejlepší!
Netěší tvůj věk? A napadlo tě někdy, jak úzce souvisí narozeniny s dlouhověkostí? Ještě sto takových dní, jako ten dnešní!
Jestli jsem si kdy myslel, že oslavíš (X-té) narozeniny? Ale jistě, ty sis nikdy zvlášť nepotrpěl na dochvilnost… Krásné narozeniny!
Krásný, sexy, chytrý, milý, originální, vtipný a navíc ti nezapomene ani popřát k narozeninám: všechno nejlepší!
Praví se, že moudrost je výsada stáří- tak vidíš, pořád ještě nejsi tak starý! Krásné narozeniny!
Smrtka právě vyšrafovala další políčko vedle Tvého jména. Krásné narozeniny!
Gratuluju, konečně jsi dospěl do věku, kdy si můžeš říkat a oblékat co chceš a všem to bude jedno. Krásné narozeniny!
Netrap se stářím a pamatuj: Raději být za zenitem, než pod ním! Krásné narozeniny!
Přál bych si, abychom byli starší… Bingo, mé přání se vyplnilo- všechno nejlepší!
Zas o starší, ani o píď moudřejší… žerty stranou: Krásné narozeniny!
Hořekuješ nad svým věkem? Tak si teprve zkus představit, kolik by ti bylo, kdybys byl pes! Krásnou narozeninovou oslavu a všechno nejlepší v dalším roce života!
K Tvým dnešním narozeninám ti přeju, abys byl čím dál silnější- bude to už jen horší a horší. Žerty stranou- Krásné narozeniny!

Vzory dalších neobyčejných textů na narozeninová blahopřání najdete v kategorii originální přání nebo v sekci blahopřání pro přátele.