Originální, moudrá blahopřání k narozeninám

Vtipy, přání ve verších, ale i moudré citáty- to jsou ty nejoblíbenější typy narozeninových gratulací. Pokud máte chuť předat spolu s narozeninových přáním i nějakou dobrou radu, životní moudro, pak jste u nás správně! Nečekejte však notoricky známé citáty slavných osobností. Zde nejdete originální moudrá narozeninová přání, která se budou bezvadně hodit jako gratulace pro Vaše dobré přátele, děti i vnoučata.


Inteligentní narozeninová přáníčka:

Dneska radostně oslavujeme výročí Tvého narození, nezapomínej však, že každý rok, který uplyne, znamená o rok méně času na splnění Tvých největších přání. Nečekej na lepší příležitost, neodkládej své sny na jindy, ale začni je žít a plnit už dnes!
Nezáleží na tom, kolikrát na své cestě životem klopýtneš, spadneš, kolik kroků uděláš. Důležité je, neztrácet chuť jít dál! Ať Tě nikdy neopouští chuť a síly k výšlapům za splněním všech Tvých snů. Krásné narozeniny!
Umění není stárnout, umění je stávat se lepším. Ale proč Ti to říkám, vždyť Ty už jsi nejlepší…totiž nejlepší přítel/syn/vnuk, jakého jsem si mohl přát. Krásné narozeniny!
Každé narozeniny jsou uzavřením jedné kapitoly knihy života. Snaž se být tím nejlepším spisovatelem, ať je každá Tvá další kapitola lepší než ta předešlá! Hodně sil to psaní nových řádků a kapitol!
Pokud se život rozhodl dát Ti nový den, pak proto, abyste ho mohli žít s úsměvem. Mé přání je, aby sis všechny budoucí dny pamatoval a žil s radostí! Krásné narozeniny!
Pamatuj, že ty nejlepší věci v životě se nedají zabalit do balicího papíru a tak Ti k dnešním narozeninám všechny tyhle věci ze srdce přeju: zdraví, optimismus, lásku a radost i z těch nejmenších věcí, které Ti život připraví.

Navštivte i kategorii originálních přání a inspirujte se!