Jedinčené blahopřejné texty pro muže

Je všeobecně známo, že mnoho samců nad srdceryvnými gratulacemi nebo dokonce básničkami k narozeninám zrovna slzy neroní. Pokud máte ve svém okolí muže, kterému byste rádi popřáli po chlapácku, jak se patří, pak jste na správné adrese. Nejlepší narozeninová blahopřání jsou ta osobní a to platí i o gratulacích z této kategorie. Inspirujte se našimi texty narozeninových přáníček, přizpůsobte je vašim zážitkům, vzpomínkám a osobě oslavence a Vaše přání určitě sklidí úspěch!


Narozeninová přání pro kluky, chlapy, muže i dědky:

Haló, haló, Tvůj narozeninový věštec je tu. Co Tě čeká? Litry piva, salvy smíchu, bezbřehá zábava, kbelík u postele, hodiny kocoviny, špatné svědomí…už tě nebudu dál strašit, krásné narozeniny!
Batman, Superman ani James Bond nestárnou… to naštěstí není Tvůj případ, takže hurá, jdeme slavit! Happy Birthday, můj starý příteli!
Máš pocit, že jsi starý? Pak buď rád, že nejsi pes, bylo by Ti 7x víc! Všechno nejlepší, starý brachu!
Dlouho jsem přemýšlel, co by Tě k letošním narozeninám potěšilo nejvíc: sexy blondýna, lístky na Barcelonu, skok z letadla, kvalitní whisky… pak mi došlo, že tohle všechno si můžeš koupit, na rozdíl od mého přátelství. Krásné narozeniny, kamaráde!
Místo dárku jsem zařídil, aby Ti k dnešním narozeninám přišel popřát někdo, na kom Ti moc záleží, koho máš už dlouho rád, kdo je zatraceně sexy, chytrý, děsně vtipný a kdo by si s Tebou dnes rád vypil pár skleniček- JÁ!
Konečně máš zas po roce skutečně relevantní důvod propít hodinky, válet se ve škarpě a netrefit domů, gratuluju!
Zavři oči a představ si, že za 40 let budeš slavit dnešní den s bryndákem u krku, čajem v plastovém kelímku budeš zapíjet prášky proti demenci s šoupat nohama ve vlněných bačkorách pod stolem. Proti tomu bude Tvá dnešní oslava naprosté terno!
Doufám, že na svoje narozeniny nebudeš lakomý a podělíš se s námi o pivo i dort!

Chcete potěšit a pobavit muže narozeninovou gratulací? Podívejte se na naše vtipná přání nebo na osobité texty pro kamarády.