Narozeninové přání pro rodiče

Blíží se narozeniny Vašich rodičů, dost možná významné, kulaté jubileum a vy byste jim rádi popřáli něco hezkého, originálního, veselého, něco, jste jim ještě nikdy nepopřáli? Voila- zde nejdete několik vzorů přání k narozeninám pro rodiče, kterými se můžete inspirovat při psaní vlastního přáníčka k maminčiným nebo tatínkovým narozeninám.

Co napsat na narozeninové přání rodičům zaleží na jejich smyslu pro humor a vkusu. Obecně vzato jsou však rodiče k fórkům svých ratolestí shovívavější a tak by byla škoda připravit je o trochu legrace právě na narozeniny. Ke svému narozeninovému blahopřání můžete také přidat svůj dík za lásku, péči a výchovu. Tipy na skvělé narozeninové texty, vhodné pro rodiče i prarodiče. Inspirujte se:

Co popřát mamince & tatínkovi k narozeninám:

Ten nejkrásnější narozeninový den té nejlepší mamince/tatínkovi na světě! Ať tě láska, radost a štěstí provází i v dalších letech!
Dnešek je jedem z nejdůležitějších dní v celém roce: kdyby ses totiž nenarodil/a ty, nenarodil bych se ani já! Všechno nejlepší k narozeninám!
Co Ti přeju, mami/tati, k Tvým dnešním narozeninám? Aby štěstí zaklepalo na Tvé dveře, vstoupilo a už Tě nikdy neopustilo!
Drahá maminko/tatínku, když se tehdá v nebi stála fronta na senzační mámu/tátu, stál jsem děsně dlouho, ale vím, že to mělo smysl! Krásné narozeniny té nejlepší mámě/tátovi na světě!
Milá mami/tati, ještě velký kus cesty máš před sebou a já Ti přeji, aby Tě na ní vždy provázela láska, pokoj, štěstí, radost a úspěch!
Milá maminko/tatínku, k Tvým dnešním narozeninám Ti přeji, aby se Ti stokrát vrátila všechna Tvá starostlivost, láska a péče, kterou mě zahrnuješ. Mám Tě moc rád!
Tvé narozeniny, mami/tati, jsou jednou ze vzácných chvílí, kdy Ti mohu poděkovat za vše, co pro mě děláš a srdečně Ti popřát jen to nejlepší- protože ty si to zasloužíš!
Leta běží, zdraví chátrá,
ty jsi byl a vždycky budeš,
ten nejlepší táta!
Krásné narozeniny, tati!
Rok od roku si stále více uvědomuju své štěstí, že mým tátou/mámou jsi právě ty! Krásné narozeniny!
Dobrého tátu aby člověk pohledal, ale táta jako jsi ty, to se rovná první ceně v loterii! Krásné narozeniny!
Obrovské objetí a sladká pusa letí k té nejlepší mámě/tátovi, který má dneska narozeniny! Všechno nejlepší mami/tati!
Nejmilejší maminko/tatínku, k Tvým dnešním narozeninám Ti z celého srdce přeji, aby se Ti splnila všechna Tvá přání a abych Ti dělal jen samou radost! Mám tě moc rád!
Máš hodné, krásné, úspěšné dítě, které nezapomíná na narozeniny své mámy/táty… co víc Ti můžu přát, než pořádný kus dortu?
Užij si své seniorské slevy- zasloužíš si je! Krásné narozeniny!

Inspiraci na další krásná narozeninová přáníčka naleznete v sekci básničky.