Narozeninové SMS

Není nijak výjimečné, že s člověkem, který slaví narozeniny, nemůžete v onen den být a osobně mu poblahopřát. Pokud jste navíc jako fandové nových, rychlých technologií zanevřeli na papírová přáníčka, pak vám nezbývá, než svou gratulaci poslat e-mailem nebo SMS-kou.

Avšak ani krátké sms přání k narozeninám nemusí vždy znamenat ošizenou, obligátní formulku „všechno nejlepší“. Níže nejdete několik vzorů sms narozeninových blahopřání, vhodných pro kamarády, sourozence či blízké pracovní kolegy.

SMS přání k narozeninám jsou vzhledem k povaze mobilních zpráv o poznání kratší než klasická narozeninová blahopřání, mohou být rýmovaná, vtipná a rozhodně by měla být neotřelá! Inspirujte se zde:

Sms-ky k narozeninám

Představ si ty kilometry a nepohodlí, která musela chudinka sms urazit, aby ti řekla, že Ti přeju všechno nejlepší k narozeninám!
Milý (jméno oslavence), usměj se a já ti k tvým narozeninám přeji, aby ti ten úsměv vydržel celý rok!
Přeji Ti, aby tě humor, veselá mysl a dobří přátelé provázeli i dalšími roky Tvého života! Všechno nejlepší!
Přeji ti, aby toto mé narozeninové blahopřání nastartovalo ten nejlepší, nejzábavnější, nezapomenutelný nový rok tvého života!
Nechť je nejen tvůj narozeninový, ale i každý další den naplněný sluncem, štěstím, radostí a láskou! Všechno nejlepší!
1. Polož svou pravou ruku na levé rameno. 2. Nyní oviň levou paží pravé rameno. 3. Silně stiskni! A to je mé objetí, které ti posílám spolu s přáním všeho nejlepšího k tvým narozeninám!
Ať jsou tvé dny naplněny spoustou šťastných hodin a tvůj život spoustou šťastných, krásných narozenin!
Jak si zachovat mládí? 1. Jez pomalu. 2. Nepij alkohol. 3. Pravidelně cvič. 4. A HLAVNĚ- lži o svém věku! Krásné narozeniny!

Ukázky dalších narozeninových gratulací najdete v kategorii přání pro kamaráda.