Opožděné přání k narozeninám

Říká se, že jednou zapomenout na narozeniny blízké osoby je nejlepší způsob, jak si datum již navždy vrýt do paměti. Ať už jste na narozeniny svého sourozence, kamaráda nebo kolegy zapomněli nebo jste o nich ani neměli ani tušení, neznamená, to, že si svou gratulaci necháte až na příští rok. Konečně říká se „raději později nežli vůbec.“

Hledáte výmluvy, smolíte omluvy, snažíte se o plnohodnotnou gratulaci, ale nenapadá vás nic pořádného? Máme pro vás dvě rady: 1) zapomeňte na výmluvy! Ať už se pokusíte o sebeoriginálnější omluvenku stejně budete vypadat jako neorganizovaný a zapomětlivý nešika. 2) Prohlédněte si několik níže uvedených ukázek možností, jak ze zapeklité situace vybruslit a inspirujte se!

Tipy na opožděné narozeninové gratulace:

Z celého srdce ti přeji, aby tahle opožděná gratulace k Tvým narozeninám byla tím nejhorším, co Tě v dalším roce života potká!
Dvakrát silné objetí a dvě obrovské pusy jako daň za opožděné narozeninové přání: Všechno nejlepší!
Výhodou opožděných narozeninových blahopřání je, že se i v obyčejný, všední den můžeš cítit narozeninově a nepřestávat slavit! Všechno nejlepší!
Nejkrásnější jsi, když odpouštíš… tak mi prosím odpust mé zpoždění: všechno nejlepší k narozeninám!
Za každý den mého zpožděného přání k narozeninám máš u mě láhev vína! Tak co, ještě se zlobíš? Všechno nejlepší!
Slovy klasika: „pozdě, ale přece“ Ti přeju šťastný, spokojený a zážitky nabitý nový rok Tvého života!
Pevně doufám, že sis skvěle užil báječný a vydařený narozeninový den a že takových a ještě lepších budeš mít dalších sto! Všechno nejlepší k narozeninám!
Srdečné, byť opožděné přání všeho nejlepšího do dalšího roku tvého života! Ať štěstí, radost a láska provází na každé cestě!
Dokud ti nepřestanou chodit opožděné gratulace k narozeninám, máš důvod slavit, a proto ti píšu až teď: všechno nejlepší k narozeninám!
Je to neodpustitelný zločin, zapomenout na narozeniny člověka, tak výjimečného jako jsi ty. Na druhou stranu ale uvaž, že se mi to stává nanejvýš jednou za rok. Všechno nejlepší!
Vím, že k letošním narozeninám už bych blahopřál moc pozdě… ber to tedy jako gratulaci k těm příštím. Krásné XX (věk oslavence +1) narozeniny!