Originální, veselé narozeninvé texty pro ženy

Máte ve svém okolí výjimečnou dámu se smyslem pro humor, které byste rádi pogratulovali k narozeninám neotřelým, originálním způsobem? Máte výpadek dobrých nápadů, který Váš úmysl, být vtipným a jedinečným gratulantem, ohrožuje?

Nevěšte hlavu! Zde najdete několik dokonalých ukázek, jak mohou vypadat narozeninová přání pro ženy. Inspirujte se při psaní vlastního přáníčka našimi gratulačními texty a věnujte ženě nejen narozeninový vinš, ale i úsměv na tváři!

Inspirace na narozeninové přání pro ženy se smyslem pro humor:

K Tvým dnešním narozeninám ti přeji samé štěstí, pevné zdraví, spoustu báječných zážitků a 365 balíčků a v každém z nich pak jeden krásný den!
Madonna, Cher a teď i Ty- jednou nohou v důchodu a vypadáte líp než většina třicátnic. Všechno nejlepší!
Zatímco my všichni stárneme, Ty jsi každým rokem elegantnější, krásnější, velkorysejší a moudřejší. Gratuluju!
Je celkem jedno, kolik Ti je, hlavní je, že na to vůbec nevypadáš. Všechno nejlepší!
Tobě že je dneska (XX) let? To je k nevíře... a co jsme tedy slavili loni? Krásné narozeniny!
Mám pro Tebe jeden narozeninový návrh: já nikomu neřeknu, kolik Ti doopravdy je a Ty zato budeš slavit, tančit, pít a zpívat až do rána, jako by Ti ještě XX (věk oslavence) nebylo.
Zase o krůček blíž k botám na gumovém klínku, inkontinenčním vložkám, dlouhým účtům za telefon… ale teď jsi ještě šťabajzna, takže si pořádně užij dnešní den, ať máš v tom chmurném stáří na co vzpomínat, všechno nejlepší!
Krásná, milá, chytrá a ještě nám upeče dort a pozve nás na šampaňské… Jsem tak ráda za každý den, kdy jsi mojí kamarádkou! Všechno nejlepší!
Hlavní důvod, proč si lidé dávají k narozeninám dárky je, aby se lépe vyrovnali se svým stárnutím. To ale není Tvůj případ, Ty jsi krásná, chytrá a neskutečně žádoucí, takže pro Tebe žádný dárek nemám, ale zato Ti přeju co nejkrásnější narozeniny!

Podívejte se i do kategorie moudrých přání, nebo do kategorie vtipných přání a věnujte s narozeninovou gratulací i něco navíc!