Tipy na oslavu narozenin

Plánujete tajnou oslavu narozenin pro vaše rodiče, partnera nebo vlastní narozeninový večírek a hledáte radu, co byste mohli dělat, jak byste mohli zabavit hosty (i sebe), aby se z plánované party roku nestala nuda nad kouskem šlehačkového dortu?

Pak zde jste na tom pravém místě! Vybrali jsme pro vás a shromáždili několik neobyčejných tipů na narozeninovou zábavu, kterou nepohrdne žádný! Neoddiskutovatelně snazší je vymýšlení programu pro věkově stejnorodé skupiny narozeninových hostů. Pořádáte-li však party pro celou rodinu, s prarodiči i malými dětmi, pak jsou vaše možnosti spíše omezené. V takovém případě se jako ideální řešení jeví posezení v restauraci/doma/na zahradě, ideálně s možností dětského koutku.

Dost však bylo teorie, pojďme se podívat na jednotlivé tipy na oslavu narozenin pro dospělé.

Co dělat na narozeniny:

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli z tipů jak oslavit narozeniny, není od věci o plánovaném programu informovat své hosty již v pozvánce, aby věděli, co mohou očekávat, na co se mají připravit, co si mají přinést nebo obléct. Tipy na originální texty na narozeninové pozvánky najdete zde

.