Pozvánky na oslavu narozenin

Klepe vám na dveře životní jubileum, organizujete narozeninovou party pro své děti nebo tajnou oslavu narozenin pro svého partnera či rodiče, ale nevíte, kde a s čím začít?

Nuže, začněte pozvánkami!!

Že se vám narozeninové pozvánky v době textových zpráv a telefonů zdají jako přežitek? Nenechte se mýlit! Neplánujete-li své (partnerovo) životní jubileum odbýt v hostinci U Pepíčka s místními štamgasty, pak jsou pozvánky pro přátele, příbuzné, kolegy i rodiče (u dětských oslav) žádoucí. Nejen že adresovanou pozvánkou dáte hostům najevo, že si jich vážíte a o jejich přítomnost stojíte. Navíc na ni můžete napsat všechny nutné organizační poznámky (místo/čas/den/případně dress-code), čímž se vyhnete všelijakým dodatečným, upřesňujícím otázkám a dalším telefonátům. V neposlední řadě je narozeninová pozvánka milým suvenýrem/vzpomínkou na příjemnou narozeninovou oslavu.

Přemýšlíte nad co nejoriginálnějším motivem na vaše pozvánky na narozeninovou oslavu? Zde najdete několik oblíbených a přesto nevšedních tipů na to, jak vyrobit/nechat vyrobit (vytisknout) narozeninové pozvánky. Najdete zde i vzory textů narozeninových pozvánek, ať pro děti či dospělé, formální, vtipné či veršované.

Pozvánkové motivy Texty na pozvánky