Pozvánky na dětskou oslavu narozenin

Pustili jste se do zvaní kamarádů (a rodičů) vašich dětí na narozeninový večírek a nevíte si rady s napsáním pozvánky? Zvaní dětských hostů je dozajisté trochu jiný žánr než zvaní dospělých příbuzných a přátel… Ptáte se, jak na to, aby vaše pozvánka potěšila dětské kamarády vašich dětí (možná i jejich rodiče) i vaši ratolest samotnou? Jak napsat roztomilou, přátelskou, originální narozeninovou pozvánku na narozeniny?

Zde je několik ukázek nápaditých tematických i univerzálních textů na pozvánky pro děti:

Hledáte-li nápady na motivy narozeninových pozvánek pro děti, pak neváhejte a klikněte na tento odkaz.

Tipy na pozvánkové texty pro děti:

Milá/ý (jméno hosta), v sobotu, 1.1.2014, oslavím své šesté narozeniny. Zvu tě srdečně na kousek narozeninového dortu a odpoledne plné her, soutěží, a zábavy v (místo konání) pro nás i rodiče. Budu moc rád/a, když přijdeš!
Všem přátelům astronautiky se na vědomost dává, že Tomáškova raketa do stanice 7. narozeniny odstartuje v sobotu, 1.1.2014 (místo, čas oslavy). Srdečně tě tímto zveme ke slavnostnímu startu rakety a budeme rádi, když si jej nenecháš ujít!
Milí kamarádi, jestli máte chuť na dort a vaši vám ho nechtějí koupit, přijďte v sobotu, 1.1.2014 (místo/hodina), kde budu slavit své 11 narozeniny. Rád se s vámi rozdělím a ještě si užijeme spoustu zábavy, fakt!
Drazí milí, jste srdečně zváni na oslavu Aniččiných druhých narozenin, která se bude konat (místo/čas/hodina). Budeme rádi, oslavíte-li tento den s námi!
Její veličenstvo princezna Anetka vás srdečně zve na maškarní bál, pořádaný u příležitosti jejích sedmých narozenin. Pro princezniny hosty bude připraveno královské pohoštění, soutěže a hry! Dostavte se v maskách (místo/čas/den), její veličenstvo s rodinou se na vás budou velice těšit!
POZOR, POZOR, zločinný gang ukořistil dort k Pavlíkovým šestým narozeninám! Povoláváme tímto všechny přátele detektivy a soukromá očka do pátrací akce, která vypukne (den, místo a hodina). Nálezcům připadne část uloupené kořisti. Dostavte se v hojném počtu, těším se na vás, detektiv Pavlík.
Moji milí, chvíle, kdy se konečně po dlouhých 365 dnech začne počítat můj věk na roky a ne na měsíce je za dveřmi! Srdečně vás zvu na oslavu tohoto mého malinkého jubilea, která se bude konat (místo/čas/den) a těším se, že přijdete!
Kamarádi, dvanácté narozeniny, kouzelník, dort, prima písničky, zmrzlina, malé překvapení pro každého, soutěže, hry, spousta legrace, já a doufám, že i ty. Kdy a kde?(místo, den a hodina)