Vtipné a netradiční pozvánky na oslavu narozenin

Pořádáte oslavu svých narozenin nebo chystáte tajnou party pro partnera nebo rodiče a lámete si hlavu nad tím, jak co nejlépe, vtipně a nevšedně pozvat přátele, blízké a příbuzné na oslavu? Zde je několik málo ukázek pro vaši inspiraci, jak/co je možné napsat na narozeninovou pozvánku.

Níže uvedené nápady na pozvánkové texty můžete použít ke zvaní příbuzných, přátel a známých, jak k běžným, tak i ke kulatým narozeninám. Příliš kreativní a vtipné narozeninové pozvánky naopak nejsou vhodné pro nadřízené, obchodní partnery a kolegy s nimiž máte pouze profesionální vztah.

Inspirujte se při psaní narozeninové pozvánky některým z našich veselých, netradičních textů a pobavte vaše blízké!

Tipy na dokonalé pozvánkové texty na narozeninovou párty:

> Všichni, kteří nevěří, že se padesát svíček stále ještě vejde na dort, nechť se přijdou na ten táborák sami podívat, v sobotu, 1. 1. 2014 (čas a místo). Kdyby vám údivem vyschlo v krku, bude připravené víno a koktejly. Těším se na vás!
Vzhledem k vysoké hladině krevního cukru mi doktor doporučil se o svůj narozeninový dort rozdělit s ostatními. Tímto jsi srdečně zván na oslavu mých 45. narozenin, která proběhne (datum, místo, čas).
Co bych si ze všeho nejvíc přál k (x-tým) narozeninám? Oslavit je s tebou a dalšími přáteli, skvěle se bavit, hodně jíst, trochu pít a dobře se mít! Kdy a kde? (Místo, čas). Těší se na tebe (podpis).
> Psst: našemu tátovi bude 50 let! Tajná oslava s grilováním se bude konat (kdy, kde) a jste na ní srdečně zváni!
Archivní víno, dvanáctiletá whisky, obložené chlebíčky, větrníky a punčové řezy- sám si vyber, co z toho přineseš na v sobotu, 1.1.2014 (hodina, místo) na oslavu mých narozenin. Jsi srdečně vítán!
V sobotu, 1.1.2014 (hodina a místo) budu slavit své 35. narozeniny. Objednal jsem dva sudy piva a vína, kaviár, bednu šampaňského, zaplatit super DJ, pozval ty nejkrásnější holky z města a pak mi došlo, že mi nemá kdo vyvenčit psa. Naštěstí jsem si ale vzpomněl na tebe. Tak co, můžeš v sobotu večer? HAF!
Inzerce: Vyměním kus narozeninového dortu za pěkný dárek! Zn. 40 narozeniny. Těším se na vás (datum, hodina, místo, podpis).
Pět křížků na krku,
ne, není úprku.
V neděli je ze mě kmet,
padesát mi bude let!
Na oslavu zván jsi vřele
toť pozvání mé je celé
(místo, čas a podpis)
Litry vína, potoky piva, záplava chlebíčků, vůně guláše- to není sen, ale drobný výčet toho, na co se můžeš těšit, když přijdeš (kdy a kam), kde budu slavit své 29. narozeniny.